Важна - полезна информация > Поправи си сам

има ли нагревател на огледалото за обратно виждане

(1/2) > >>

G.Kushlev:

 Здравеите искам да попитам дали има нагревател на огледалото на 124 ляво и как да разбера дали не е повредено при положение че на дясното  има нагревател.

M23J:
Има нагревател, но се включва автоматично, когато темературата падне под определени градуси (мисля че бяха 7) и после се изключва автоматично. Може да го свалиш и да погледнеш да не би някога огледалото да е чупено и сменяно с такова от друг модел или пък да не е вързана буксата. Датчика за тепературата е от задната страна на огледалото с формата на монета, но него не знам как може да го провериш дали работи, а ако не се лъжа дори е капсулован.

Vladek:
Както и колегата спомена, и в двете странични огледала има нагреватели
Датчиците за температуно включване са на самите огледала(стакълцата)
Те не се настройват или ремонтират- включват си на около 5-7 градуса и огледалото се подържа размразено и сухо
Дори и лято да е, когато температурата е около тия градуси, нагревателите се включват сами

valyon:
Колеги има 124 с нагреватели на огледалата, както и такива без.Зависи за къде е произведен.Най-добре е както казаха колегите да се свали огледалото и да се види. Кръглото колкото стотинка е датчик който не позволява огледалото да се нагрее повече от 26 градуса по целзий, а датчика който включва подгряването при околна температура +5 градуса се намира на друго място. 

Bogo®:

--- Цитат на: valyon в  24 Април, 2012, 22:16:43 ---Колеги има 124 с нагреватели на огледалата, както и такива без.

--- Край на цитат ---
Това ми е много интересно, досега не съм виждал W124 без подгряване. thinking Ако е пипано от предишния собственик, нормално е да няма. Така че за какво говорим за фабрични или за модифицирани огледала?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия