Джипове, Ванове и Други > Mercedes Sprinter

Проблем със спирачките на Mercedes Sprinter

(1/2) > >>

Саймън:

Здравейте. Прочетох всички мнения по темета.Имам този проблем със Спринтер 313Cdi.Вече почти месец се мъча направил съм всичко описано от всички мнения и никакъв резултат Абсолютно всичко е проверено две чисто нови помпи работят две седмици и пак потъва педала на спирачките.Смених дори и спирачната течност.С две думи направих всичко по книга и никакъв резултат.Благодаря предварително

sponsora:
А със друго серво на спирачките пробва ли?

Саймън:

--- Цитат на: sponsora в  20 Ноември, 2013, 08:02:23 ---А със друго серво на спирачките пробва ли?

--- Край на цитат ---

Не съм пробвал с друго серво защото не виждам причина.Според мен сервото няма нищо общо с проблема

sponsora:
А кое има общо с проблема? При положение че си пробвал със нови помпи?

Саймън:
Всъщност като се замисля,възможно ли е сервото ако има проблем да вкарва въздух в помпата.Това може ли да се провери,Аз мисля че това е съвсем отделен елемент който само помага на усилието на педала но като се замисля и като го разглобих се сетих че ако изтърва  може да вкара въздух в помпата без да връща течност в сервото. Ако ми кажете как да проверя сервото ще бъда много благодарен че вече ми писна от този проблем а само това остана непроверено.Благодаря предварително. Поздрави.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия