Мерцедес седани > Общи теми за Е-класа

Два въпроса за W210.

(1/2) > >>

Dydo:

За Цедките, при двигатели 1.8 и 2.0 бензинови, както и за 124-ките Е класа 2.0 бензинов (136 коньовия мотор) е ясно, че имат достъпни за крадене комутатори. До колкото знам обаче, при моторите на Цедките и 124 Е класа 2.2 бензиновите и по-нагоре, също имат комутатори, но са на недостъпни за крадене места.
Въпроса ми е, 210-ките с бензинов двигател 2.0, също ли имат комутатор, разположен на неблагоприятно за собственика на автомобила място, т.е. с лесен достъп. Предполагам, че да, ама да питам.
Другият ми въпрос е, 2.2 дизела на 210-ките, също ли е с помпа Лукас.
 thinking
Държа ако някой изказва мнение, да е сигурен в думите си, т.е. да е наясно, посочените по-горе обстоятелства, така ли са или не.

Директора:
2.2 чистия дизел е с "Лукас" и при цедките и при 210 ... 220 цди вече не знам, но мисля, че вече там са се усетили  и са предотвратили подобни недоразумения!

Faca:
cdi .... е вече друг вид риба ... с друга ГНП е!
2.2д се монтира в моделите 202 и 210 !

Dydo:
Основният ми въпрос е, 210-ките с бензинов двигател 2.0, също ли имат комутатор, разположен на неблагоприятно за собственика на автомобила място, т.е. с лесен достъп.

За ЦДИ е ясно, че не е с Лукас welldone

M23J:
Съдейки по търсенето/предлагането на комутатори по форумите при 210 проблемът е решен. Досега не съм чел никъде някой с 210-ка да се оплаче, че са му откраднали комутатора.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия