Мерцедес седани > W203

C200k няма мощност

(1/4) > >>

birnika:

Здравейте колеги аз сам нов вав форума от около 6 месеца притежавам ц200к в203 163кс но имам голям проблем със въпросния автомобил направо ми направи живота черен.Та да започна колата я закупих от германия и още сме си тука за сега работя тук в началото вс беше ок но после изгуби мощност и така си я карах 2 месеца ,ходих тука при един балгарин каза нищо и ниама вс било ок ма колата ме варви след това светна лампата на чека оставих я аз на диагностика и ми званна маистора и вика компресора не прави налягане питах го няколко пати дали е сигурен каза да обеден сам и така след закупуване на друг 2 ра употреба пак сме в същото положени върви като 90кс нищо общо с това което беше.А по странното е че като я закачи диагностика да прави и после колата си върви нормално но след 3-4 паленета и гасенета пак умира половината мощност дори и диагностиката да не намери никаква грешка палиш и разпологаш сас 160кс но само 2-3 паленета ако не я гасиш може и 10000км да минеш няма проблем има мощност.Майстора каза че било проверено всичко и работело правилно да сам чакал да светне няква лампа и да му я закарам пак но следващия месец ще си ходя до испания и ще я карам там в МБ да видим какво ще кажат че с немския сам мн скаран,а и горикато ламя 10 на 100 изванградско 100-120кмч .Направо се отчаях 450е за компресор и пак няма никой взех да си мисля че екуто са е скапало някой зблъсквал ли се е с нещо такова благодаря предварително

sponsora:
Смени си майстора, диагностиката не може да не покаже нищо, освен ако бензиновата помпа не дава достатъчно налягане.

niknd:
от обясненията ти нищо конкретно не се разбира
ако проблема наистина е в налягането
то има една клапа която отговаря за това
и в компа на двигателя има един транзистор дето гори
ама това трябва да ти го кажат на диагностиката

birnika:
ми на диагностиката излиза че вторичната помпа за ваздух дава дефект но тя работи проверена е нещо друго е по системата вав поеделник пак ще я оставям да тарсят дефекта.Каза ми че с стар диагностика показвало веднага той я имал ма нещо друго ми липсва нз си какво както и да е .Значи слагаме буксата да прави диагностика махаме ч и колата варви като откачена 2-3 гасенета и паленета и после спира да варви това е основният проблем и не можем да разберем какво е а живите данни са си в нормите мн странен проблем.А самата диагностика дори и да не намери проблем вс се оправя но за мн малко

Bogo®:
Здравей колега @birnika!

Моля, напиши отново, че аз лично нищо не разбрах от горния ти пост. Може би си бързал и затова така се е получило.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия