Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: Проблем с S clasa  (Прочетена 6052 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

16 Март, 2016, 16:40:00
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Март 2016
  • Публикации: 4
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: Мерцедес S 320 cdi

Здравейте наскоро си купих S-320 CDI 2003г. И имам проблем с вакума на шофьорската врата и багажника.Когато махна акомулатора за малко и го сложа работи точно на три затваряния багажника и вратата спират да се затварят с вакума. Другите врати работят безупречно. Моля колеги помагайте че е много дразнещо.


16 Март, 2016, 18:45:17
Отговор #1
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
Здравей колега,

Според мен свали си кората и ще ти стане ясна картинката. :smile:

Най-вероятно имаш проблем с шлауха или спукано пластмасово контейнерче. От  вакум машинката директно отиват до  бравите на всичките врати  и капачката на резервоара. Намери читав ключар и му кажи да ти  да ти раздвижи патроните на вратата и на багажника.

Със сигурност ще трябва да свалиш кората, тук на видеото е добре обяснено.


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=UepxCXwGitY" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=UepxCXwGitY</a>

Поздрави и Успех! ok
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!

16 Март, 2016, 23:03:33
Отговор #2
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Март 2016
  • Публикации: 4
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: Мерцедес S 320 cdi
Бого благодаря много утре ще пробвам. Но наистина когато работи тя точно три пъти работи и съска няколко секунди другите врати засмукват аламинут и до там. Един колега наш авер ме посаветва да махам буксата на самия вакум а не акомулатора и това пробвах същата работа пак три пъти засмуква и това е.



Сподели темата


 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum